Logo
Poczta Poczta Poczta Poczta
REGULAMIN

Warunki ogólne

 1. Przed dokonaniem zakupu każdy Klient powinien zapoznać się z regulaminem korzystania z internetowego klubu zakupowego Gold Room
 2. Właścicielem internetowego klubu zakupowego Gold Room jest Firma: TTT Invest Sp. z o.o. Beauty Planet Spółka Komandytowa (zwanym dalej Sprzedającym) nr KRS: 0000394137, NIP: 728-278-27-89 , REGON:
 3. Internetowy klub zakupowy Gold Room, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.goldroom.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 4. Ceny towarów znajdujących się w internetowym klubie zakupowym Gold Room, podane są w złotówkach i zawierają VAT (są cenami brutto).
 5. Oferta proponowana przez sklep jest zależna od stanu magazynowego firmy.
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.


Zamówienia

Zamówienie można składać po zarejestrowaniu, a następnie zalogowaniu w internetowym klubie zakupowym Gold Room klikając w link kup teraz umieszczony przy produkcie.

Realizacja zamówienia

Poprawnie złożone zamówienie zostaje potwierdzone wiadomością na adres e-mail, która wychodzi automatycznie. Dokładną datę realizacji potwierdzamy oddzielnym e-mailem.
Zamówione towary zostaną doręczone za pośrednictwem firmy kurierskiej , zgodnie z danymi zawartymi na potwierdzonym zamówieniu.
Podstawą do zawarcia transakcji w naszym sklepie jest zamówienie.

Poprawnie złożone zamówienie zawiera:

 1. Dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika
 2. Co najmniej jedną pozycję określonego produktu
 3. Sposób płatności


W niektórych przypadkach istnieje konieczność uzyskania dodatkowych informacji, aby proces ten usprawnić, zastrzegamy sobie prawo telefonicznego kontaktu na numer, który został podany podczas składania zamówienia. Numer ten może też służyć kurierowi do kontaktu w przypadkach trudności w dostarczeniu przesyłki.

Internetowy klub zakupowy Gold Room zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym nie będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy

Kupuj z rabatem


 1.1. Poniższe ustalenia znajdują zastosowanie wobec wszystkich bonów rabatowych oferowanych przez Gold Room.

1.2. Do bonów rabatowych należą w szczególności bony rabatowe za rejestrację na Goldroom.pl bony rabatowe jako następstwo pierwszego zakupu na Goldroom.pl, a także bony przydzielane poszczególnym członkom indywidualnie przez Goldroom.pl

1.3. Bony rabatowe obowiązują tylko przez podany przy wystawieniu okres lub podczas określonej oferty sprzedaży.

1.4. Przedłużenie ważności bonu lub przeniesienie go na inną akcję sprzedaży nie jest możliwe.

1.5. Prawa do wykorzystania bonów rabatowych nie można przenosić na innych użytkowników.

1.6. Bony rabatowe nie mogą być wykorzystane na pokrycie kosztów przesyłki.

1.7. Bony rabatowe mogą zostać wykorzystane przy zamówieniu o określonej minimalnej wartości (zgodnie z obowiązującymi w danym momencie warunkami).

1.8. Z przyczyn administracyjnych nie jest możliwe wyrównanie lub zwrot pozostałych środków pieniężnych, gdy wartość zakupu jest niższa niż wartości bonu rabatowego.

1.9. Jeśli koszt zamówienia przekracza wartość bonu rabatowego, należy dopłacić różnicę za pośrednictwem oferowanych metod płatności.

1.10. W ramach jednego zamówienia użytkownik może wykorzystać wyłącznie jeden bon.

1.11. Bony nie są oprocentowane i nie są wypłacane w gotówce.

1.12. Bony rabatowe nie będą zwracane, jeśli zamówiony towar zostanie odesłany (w całości lub w części) lub jeśli towary będą mogły być tylko w części dostarczone; nie dotyczy to przypadków zwrotu towarów z uwagi na jego wady techniczne lub prawne.

1.13. Zgubione lub skradzione bony również nie będą zwracane. Gold Room nie bierze odpowiedzialności za utracone przez użytkownika bony.

1.14. Gold Room zastrzega sobie prawo do wskazywania alternatywnych metod płatności zgodnie z punktem dotyczącym odmowy dostawy oraz/lub zablokowania konta członka, jeśli zaistnieje podejrzenie nadużycia w związku z wykorzystaniem bonu rabatowego.

1.15. W czasie trwania akcji promocyjnej Szał Zakupów 2014 z magazynem VIVA i FLESZ należy podać w trakcie zakupów w Klubie zakupowym Gold Room, specjalny kod prezentowany w magazynie VIVA i FLESZ. Klient może uzyskać maksymalnie rabat w wysokości 200 zł przy zakupach za kwotę 2000 zł. Co stanowi 10% kwoty zakupów. Klient uzyska 10% rabatu podczas zakupów na następujące kwoty:

Kwota zakupów brutto:

100 zł - RABAT 10% w kwocie 10 zł

300 zł – RABAT 10% w kwocie 30 zł

2000 zł – RABAT 10 % w kwocie 200 zł

Należy wpisać nazwę bonu rabatowego w polu kod promocyjny: Viva Flash 2014

Koszty dostawy i pobrania należności

Dostawa na terenie całego kraju odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Koszty przygotowania przesyłek przez magazyn oraz dostarczenia paczki do przewoźnika (kurier) pokrywa internetowy klub zakupowy Gold Room.
Koszt transportu zawsze pokrywa kupujący.

Płatność

Internetowy klub zakupowy Gold Room respektuje następujące formy płatności:

 • kartą kredytową- płatność obsługiwana przez Dotpay
 • przelew - płatności dokonuje się za pomocą przelewu na konto bankowe:

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpływie należności na konto. Zamówienie niezapłacone w terminie do 7 dni od potwierdzenia gotowości zamówienia do wysyłki zostanie anulowane.

Faktury

Klienci dokonujący zamówień za pośrednictwem Internetu wraz z towarem otrzymują fakturę VAT, fakturę detaliczną lub paragon.

Odstąpienia od umowy

Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 10 dni licząc od daty odebrania przesyłki zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym (nieużywany, czysty i dostarczony jest w niezniszczonym opakowaniu).
Koszty usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika oraz zwrotu pieniędzy pokrywa w tym przypadku Klient.
Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie paragonu lub faktury.

Wymiana towaru

W ciągu 14 dni od daty zakupu istnieje możliwość wymiany produktu, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, czysty i dostarczony jest w niezniszczonym opakowaniu.
Koszt przesyłki towaru wymienionego z winy Klienta (np. błędnie złożone zamówienie) pokrywa Klient.
Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie paragonu lub faktury.

Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą internetowy klub zakupowy Gold Room zwraca nabywcy w całości kwotę równą cenie towaru w chwili jego zakupu.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest terminowe dostarczenie towaru bez jakichkolwiek cech użytkowania w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu w komplecie z instrukcją i kartą gwarancyjną. Zwrotowi podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki.
Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy.
Każdy zwrot towaru musi być najpierw zgłoszony pracownikowi firmy mailowo w ciągu 14 dni.
Do przesyłanego do nas towaru musi być dołączony dowód zakupu (oryginał faktury lub paragonu).
Towar należy przesyłać na adres podany poniżej z dopiską " Zwrot"
Kwota zostanie zwrócona na nr. konta bankowego do 7 dni roboczych od momentu otrzymania kompletnego produktu.


TTT INVEST Sp. z o.o. BEAUTY PLANET s. k.

90-330 Łódź ul. Al. Piłsudskiego 76

Prosimy uprzejmie zwrócić uwagę, aby zwracany produkt nie był uszkodzony, jak również nie miał śladów używania, był kompletny i zapakowany w oryginalne, nieuszkodzone opakowanie. W innym przypadku zwrot jest niemożliwy.


Reklamacja produktu

Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zgłoszenia reklamacyjnego. Podstawą do reklamacji jest dostarczenie wraz z produktem dowodu zakupu.
Reklamacja uznana odsyłana jest na koszt internetowego klubu zakupowego Gold Room, a reklamacja nieuznana na koszt Klienta.

Reklamacja dostawy

Przy odbiorze należy sprawdzić przesyłkę.
W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy odmówić przyjęcia przesyłki lub w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość.
W razie stwierdzenia niezgodności sporządzić protokół szkody.

Inne warunki

Internetowy klub zakupowy Gold Room nie odbiera przesyłek za pobraniem !!!

Gwarancja

Pełny asortyment produktów objęty jest gwarancją Producenta w zależności od artykułu.
Ważne !!! Produkt objęty reklamacją należy wysłać kurierem. Przesyłki wartościowe oraz wysyłki spedycją nie będą przyjęte.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy z Dziennika Ustaw nr 022 poz. 271 z 2000 r. , Dziennik Ustaw nr 141 poz. 1176 z 2002 r.

Dostępność produktów, czas oczekiwania realizacji

Zamówienia realizowane są na bieżąco zgodnie z aktualnym stanem magazynowym. Wysyłka jest realizowana jest według terminu, który przypisany jest do danego produktu , czas może ulec wydłużeniu w okresie "przedświątecznym" który trwa od połowy listopada do końca grudnia.

Przy płatności przelewem realizacja następuje od momentu zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu.

Czas realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożonego zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.
Na czas oczekiwania składa się - czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu i czas dostarczenia przesyłki przez kuriera.

CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA

Czas oczekiwania zamówienia od momentu potwierdzenia, wynosi od 1 do 7 dni.
Uwaga! Spedytorzy nie pracują w soboty, niedziele i święta.

Czas dostarczenia przesyłki przez Kuriera - (na terenie Polski) 24 godziny w dni robocze. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie adresata - pozostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Klient może zrezygnować z zamówienia, o czym powinien poinformować mailem bądź telefonicznie.

Internetowy klub zakupowy Gold Room zastrzega sobie prawo do realizacji zamówień w osobnych partiach po uprzednim uzgodnieniu z zamawiającym.
Po uiszczeniu opłaty zamawiający ma prawo do weryfikacji zawartości paczki w obecności osoby dostarczającej.
Internetowy klub zakupowy Gold Room zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień składanych przez osoby, które kilkakrotnie dokonały zwrotu towaru bez podania przyczyny. Internetowy klub zakupowy Gold Room nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane w imieniu Klienta przez osoby trzecie.
Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.

Ceny, rabaty

Ceny towarów znajdujących się w internetowym klubie zakupowym Gold Room wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach producentów i mogą ulec zmianie.

Ochrona prywatności

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane osobowe zbierane są tylko na potrzeby firmy TTT INVEST SP Z O.O.BEAUTY PLANET Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi przy ul. Al. Piłsudskiego 76 do celów marketingowych i ewidencyjnych. Jednocześnie zapewniamy, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Firma BEAUTY PLANET nigdy NIE udostępniała i NIE będzie w przyszłości udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów INNYCH niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych (takich jak: miasto, ulica itp.) jak i adresów e-mail.

Jednocześnie firma BEAUTY PLANET zapewnia, że w każdej chwili zostanie uwzględniona przekazana telefonicznie, pocztą elektroniczną, osobiście lub korespondencyjnie prośba o skreślenie podanego adresu e-mail z listy klientów.

Internetowy klub zakupowy Gold Room zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa) szanuje prawo do prywatności i nie udostępnia danych o użytkownikach osobom trzecim. Dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe użytkowników chronione były w sposób właściwy.

Aby korzystać z naszych usług, należy podać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie, sklep BEAUTY PLANET nie jest w stanie zrealizować oferowanych usług. Internetowy klub zakupowy Gold Room nie świadczy usług anonimowym klientom. Wymaga wyłącznie danych niezbędnych do realizacji zamówienia lub opcjonalnie bezpośredniego kontaktu z użytkownikiem. Dane do realizacji zamówienia oraz inne dane kontaktowe podawane są dobrowolnie w momencie aktywacji usługi. Klient ma możliwość wglądu lub zmiany swoich danych w dowolnym momencie.

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.


 
14 DNI GWARANCJI ZWROTU

Nasz klub zakupowy gwarantuje zwrot zakupionego produktu w ciągu 14 dni od momentu odebrania towaru. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru.

OBSŁUGA KLIENTA
KLUBU GOLD ROOM

Kontakt w godzinach
poniedziałek - piątek 9.00-17.00
(42) 255 66 06
(42) 255 66 07
info@goldroom.pl

©GOLDROOM 2018