Logo
Poczta Poczta Poczta Poczta
O NAS

W internetowym klubie zakupowym Gold Room mamy wszystko, co potrzebujesz do twojego domu i mieszkania. W naszym klubie mogą kupować wyłącznie członkowie. Posiadamy starannie wyselekcjonowany towar spośród tysięcy przedmiotów od polskich i zagranicznych projektantów. Oferowane przez nas przedmioty są unikalne, wyjątkowe, modne, rzadko spotykane, nieprzeciętne, niezwykłe w swojej okazałości i co najważniejsze w cenach niższych nawet o 80%. Ze względu na bogatą ofertę naszego klubu zakupowego Gold Room, czyni nas to bardzo atrakcyjnym miejscem, gdzie można zdobyć mnóstwo ciekawych rzeczy dla domu i mieszkania. Jesteśmy alternatywą dla tradycyjnych sklepów internetowych i ciekawym rozwiązaniem robienia zakupów. Gold Room jest miejscem z możliwością zakupu pięknych rzeczy z których korzystamy na co dzień lub które zdobią miejsca w których mieszkamy. Oferta naszego klubu zakupowego Gold Room wciąż się zmienia i daje naszym klientom codziennie duży wybór nowości. Oferowane przez nas przedmioty są z najwyższej półki, limitowanej ilości, nadają pomieszczeniom charakteru, upiększają otoczenie i czynią, że czujemy z nimi komfortowo.

Informacje o nadchodzących kampaniach otrzymują członkowie klubu Gold Room za pośrednictwem rozsyłanego przez nas newslettera.

Naszą intencją jest stworzenie miejsca, gdzie będzie można kupić bezpiecznie i wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach niezwykłe produkty.


Czytaj również (1)
 
14 DNI GWARANCJI ZWROTU

Nasz klub zakupowy gwarantuje zwrot zakupionego produktu w ciągu 14 dni od momentu odebrania towaru. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru.

OBSŁUGA KLIENTA
KLUBU GOLD ROOM

Kontakt w godzinach
poniedziałek - piątek 9.00-17.00
(42) 255 66 06
(42) 255 66 07
info@goldroom.pl

©GOLDROOM 2018